EVROPSKÝ TÝDEN MOBILITY 2015 Vyber. Změň. Zkombinuj.

V letošním roce proběhne kampaň „EVROPSKÉHO TÝDNE MOBILITY“ (16. – 22. září) na téma multimodalita - s heslem Vyber. Změň. Zkombinuj

Evropský týden mobility a kampaň Do the Right Mix se slučují na podporu udržitelné městské mobility. Cílem sloučení je rozšířit a doplnit zavedený formát Evropského týdne mobility s celoroční činností a vytvořit jednotnou online komunitu zaměřenou na podporu udržitelné městské dopravy v Evropě.

Na nové platformě se budou moci potkat organizátoři Týdne mobility, místní orgány, nevládní organizace, skupiny občanů a mnoho dalších, aby předvedli své propagační iniciativy, našli inspirativní nápady a informační kampaň a také požádali o účast v soutěži Evropské komise – Ocenění v oblasti udržitelné městské mobility.

Sloučené kampaně přijmou název a logo Do the Right Mix a EVROPSKÝ TÝDEN MOBILITY zůstane jako každoroční zvýraznění aktivit. Tradiční logo EVROPSKÉHO TÝDNE MOBILITY, žlutomodrý květ, se již nebude používat - místo toho vznikne nová vizuální identita - viz níže. ETM se bude i nadále konat 16. – 22. září každého roku.

Registrace na ETM: http://registration.mobilityweek.eu/login.php?

Bližší informace naleznete v přiloženém dokumentu.


ETM - informace o kampani 2015
Charta ETM 2015
Plakáty ETM k využití
Vizuály pro grafika - v angličtině

Video upoutávka komisařky EU na ETM