11.

Sdělení

odboru odpadů MŽP o seznamu osob, které byly ministerstvem životního prostředí a ministerstvem zdravotnictví pověřeny k hodnocení nebezpečných vlastností odpadů ke dni 31.1. 1999

 

V souladu s ustanovením § 2 vyhlášky MŽP č. 339/1997 Sb., o hodnocení nebezpečných vlastností odpadů zveřejňuje ministerstvo životního prostředí a ministerstvo zdravotnictví společný seznam osob pověřených k hodnocení nebezpečných vlastností odpadů podle § 4 odst.4 zákona č. 125/1997 Sb., o odpadech.

 

  Pověřená osoba čísla nebezpečných vlastností odpadů, k jejichž hodnocení je pověřena osoba, na kterou je pověření vázáno
1. Státní zdravotní ústav 8, 9, 10, 11 MUDr. Magdalena Zimová, CSc.
Šrobárova 48
100 00 Praha
       
2. Krajská hygienická stanice 8, 9, 10, 11 MUDr. Jaroslav Volf
Partyzánské nám. 7 8 , 9, 10, 11 MUDr. Michael Vít
728 92 Ostrava
       
3. Okresní hygienická stanice 8, 9, 10, 11 MUDr. Jarmila Minksová
Tř. Palackého 121 8, 9, 10 MUDr. Hana Střížová
738 02 Frýdek Místek
       
4. Krajská hygienická stanice 8, 9, 10 Ing. Radomír Vávra, CSc.
Moskevská 15 8, 9, 10 MUDr. Eva Rychlíková
400 78 Ústí nad Labem 11 MUDr. Miriam Králová
       
5. Ing. Milena Veverková, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Milena Veverková
UNIVERZA
Střekovská 1345/16
182 00 Praha 8
     
6. Ing. Pavla Finfrlová 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12
Dubová 544
500 09 Hradec Králové
     
7. Ing. Taťána Dytrychová 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12
Kojetická 14 4/76
400 03 Ústí nad Labem
     
8. Ing. Ladislava Kučná 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12
Luh 1874/25
755 01 Vsetín
       
9. APLEKOM Praha s r.o. 7 RNDr. Martin Lang
Smaragdová 503
150 00 Praha 5
       
10. LABTECH spol. s.r.o. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 RNDr. Dalibor Kolčava
Polní 23/25
639 00 Brno
       
11. P - EKO s.r.o. 1. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Václav Dušek
Masarykova 109/62
400 01 Ústí nad Labem
   
12. Ing. Vlastimil Palouš
Loučka 182
756 44 Loučka
     
13. Ing. Oldřich Petira, CSc. 1, 2 , 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12
Hrubínova 1467
500 02 Hradec Králové
       
14. PURUM s.r.o. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Jan Chramosta
Fibichova 2
130 00 Praha 3
       
15. Projektový ústav dopravních 7 RNDr. Věra Kameníčková
a inženýrských staveb
Nad Vodovodem 2/169
PO BOX 120, Praha 10
     
16. Ing. Ivana Švejdová 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12
Družební 10
772 00 Olomouc
     
17. Prof.Ing.František Kaštánek, DrSc. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Poděbradova 3215
272 01 Kladno
     
18. Ing. Vladimír Procházka 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Táborská 3
772 00 Olomouc
       
19. Krajská hygienická stanice 7 Ing. Jan Votava, CSc.
Schneiderova ul. 32
370 71 České Budějovice
       
20. OKD, DPB Paskov a.s. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ing. Karel Lach, CSc.
Rudé armády 637
739 21 Frýdek - Místek
       
21. ÚNS - Laboratorní služby s.r.o. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ing. Miroslav Perný
Vítězná 425
284 03 Kutná Hora
       
22. Mgr. Věra Dubanská, CSc. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12
Na Zatlance 5
150 00 Praha 5
       
23. Ing. Vlastmil Ladýř - LADEO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Jarmila Landová
Okružní 2338
470 01 Česká Lípa
       
24. RNDr. Josef Čech, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 RNDr. Josef Čech
poradenství a konzultace
Jahnova 21
709 00 Ostrava
       
25. Ing. Dana Sládková 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12
V Dolích 308
252 28 Černošice
       
26. ZDAR a.s. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Stanislav Plevač
Jihlavská 759/4
591 48 Žďár nad Sázavou
       
27. Have Engineering spol. s r.o. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Václav Veselý, CSc.
Nad Laurovou 3
150 00 Praha 5
       
28. Výzkumný ústav pro hnědé uhlí, a.s. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Václav Píša
Budovatelů 2830
434 37 Most
       
29. IDOS Praha spol. s r.o. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ing. Ladislav Kramář
Kubišova 17
182 00 Praha 8
       
30. Ing. Lubomír Kovář 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12
Stupkova 4
170 00 Praha 7
       
31. Krajská hygienická stanice 8, 9, 10, 11 MUDr. Marie Hrazdilová
Kabátníkova 10
602 00 Brno
       
32. Ing. Jana Hejlová - EKO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Jana Hejlová
Bezručova 435/II
563 01 Lanškroun
       
33. RUMPOLD 01-Vodňany s.r.o. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Mgr.Daniela Klimešová
Stožická 1241/3
389 01 Vodňany
       
34. Severočeské vodovody a kanalizace 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Světlana Plášilová
Přítkovská 1689
415 50 Teplice
       
35. Středisko odpadů Mníšek, s.r.o. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ing. Josef Tomášek, CSc.
Pražská 900
252 10 Mníšek pod Brdy
       
36. ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 1 2 Ing. Bedřiška Hladíková
Nad Kunšovcem 1405/2
594 01 Velké Meziříčí
       
37. EnviCon G s.r.o. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Jaroslav Tesca
Malešická 4
130 00 Praha 3
       
38. Ing. Květoslava Konečná 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12
Lesní 2581
470 01 Česká Lípa
       
39. Ing. Jiří Klicpera, CSc. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Jiří Klicpera, CSc.
Za školkou 647
533 41 Lázně Bohdaneč
       
40. Ing. Pavel Russe - E-servis. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Pavel Russe
Jarošova 45
412 01 Litoměřice
       
41. BIJO TC a.s. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Zdeněk Čížek, CSc.
Tiskařská 10
108 28 Praha 10
       
42. Ing. Miloslav Doubrava 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Miloslav Doubrava
Komenského nám. 1518
251 01 Říčany
       
43. Centrální analytická laboratoř 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Vladimír Tomá šek, CSc.
Vysoká škola báňská -
Technická univerzita Ostrava
tř. 17. Listopadu
708 33 Ostrava - Poruba
       
44. Ing. Jan Mičan 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12
Hodonínská 7
617 00 Brno
       
45. A-24 spol.s r.o., provoz ovatel 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Pavel Bernáth
sdružení ECOCHEM
Dolejškova 3
182 00 Praha 8
       
46. GEN s.r.o. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ing. Zbyšek Bureš, CSc.
Na Srpečku 1
152 00 Praha 5
       
47. KTV ODPADY s.r.o. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Vladislav Konrád
Jeseniova 1564/67
130 00 Praha 3
       
48. Vědeckovýzkumný uhelný ústav a.s. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Václav Vaňásek
Pikartská 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Hana Věžníková
716 07 Ostrava Radvanice
       
49. Ing. Josef Růžička 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Josef Růžička
Havanská 9
170 00 Praha 7
       
50. ČKD Technické laboratoře a.s. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 RNDr. Stanislav Tichý
Na Harfě 9
190 02 Praha 9
       
51. Ing. Dušan Sedláček - IDUS 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ing. Dušan Sedláček
Husova 579
511 01 Turnov
       
52. Ing. Petr Hrůza 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Petr Hrůza
Tyršova 669
468 02 Rychnov u Jablonce n.N.
       
53. GEOtest Brno, a.s. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ing. Ivana Schwarzerová
Šmahova 112 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ing. Pavel Schwarzer
65 901 Brno 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ing. Ludvík Kabelka
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 RNDr. Pavel Kovář
       
54. XANTE s.r.o. 1, 2, 3, 5, 7 Ing. Jitka Konečná
Nivy 1528
765 02 Otrokovice
       
55. Ing. Richard Forman 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Richard Forman
Tachovská 75
323 00 Plzeň
       
56. RNDr. Miloš Weiss - DWM Šternberk 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 RNDr. Miloš Weiss
Na Vyhlídce 24
785 01 Šternberk
       
57. MEGA a.s. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Radomír Výmola
471 21 Stráž pod Ralskem
       
58. EMPLA spol. s r.o. . 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 Ing. Stanislav Eminger, CSc.
ul. Jana Krušinky 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Vladimír Plachý
500 02 Hradec Králové
       
59. ANEC spol. s r.o. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 Ing. František Benda , CSc.
Skuherského 9
370 01 České Budějovice
       
60. KAP spol. s r.o. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 RNDr. Petr Kohout
Skokanská 80
169 00 Praha 6
       
61. ORGREZ, a.s. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Miloš Maier
Hudcova 76
657 97 Brno
       
62. Wastech a.s. . 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Jana Krygelová
Pomněnková 49
106 00 Praha 10
       
63. Ing. Pavel Bílek 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Pavel Bílek
Křížová 7
405 01 Děčín
       
64. Ing. Miloš Maier 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12
Na Jánské 31
710 00 Ostrava
       
65. Ing. Libuše Škvorová 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Libuše Škvorová
Družstevní 283
261 05 Příbram V
       
66. Severočeské komunální služby
spol. s r.o. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Jaroslav Janda
Smetanova 89
466 01 Jablonec nad Nisou
       
67. Mgr. Libor Novotný 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12
Kmochova 15
400 11 Ústí nad Labem
       
68. INGEO spol. s r.o. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Mgr. Libor Novotný
nám. Dr.E.Beneše 12a
460 01 Liberec
       
69. ANECLAB s.r.o. . 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Jaromír Kouba
Dolní 2
370 04 České Budějovice
       
70. Recyklace odpadů a skládky a.s. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Václava Šejnová
Písecká 290
386 01 Strakonice
       
71. Orlická hydrogeologická společnost.s.r.o. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Renata Frimlová
17. listopadu 1020
562 01 Ústí nad Orlicí
       
72. A.S.A. spol. s r.o. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Jan Lochmann
Ďáblická 791/89 8, 9, 10, 11 MUDr. Pavla Mádlová
182 00 Praha 8
       
73. E.G. - 7, spol. s r.o. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ing. Helena Kolářová
Charkovská 29
101 00 Praha 10
       
74. Okresní hygienická stanice 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ing. Marie Topinková
gen. Klapálka 1583 8, 9, 10, 11 MUDr. Magdalena Wantochová
272 00 Kladno
       
75. Okresní hygienická stanice 8, 9, 10, 11 MUDr. Helena Šebáková
Těreškovové 2206  
734 01 Karviná - Mizerov
       
76. Ing. Radko Chadima 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12
Pod zámečkem 291
500 06 Hradec Králové
       
77. Institut pro testování a certifikaci a.s. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Jan Zobač
Třída Tomáše Bati 299 Ing. Pavel Vaněk
764 21 Zlín - Louky Ing. Eva Vondrušová
       
78. Ing. Jaroslav Kondělka 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ing. Jaroslav Kondělka
DSO-druhotné suroviny a odpady
Náměstí Republiky 569/1
736 01 Havířov-Město
       
79. Skládky odpadů COZ s.r.o. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ing. Jaroslav Kondělka
Havlíčkovo nábřeží 38
702 00 Ostrava
       
80. Ing. Jiří Lodr - PPP 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ing Jiří Lodr
Vysoká 84
362 63 Dalovice
       
81. Ing. Zdeňka Wolfová 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ing. Zdeňka Wolfová
Poradenské služby v oboru ekologie
A.Sovy 20
747 05 Opava 5
       
82. RNDr. Vladimír Krčma 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 RNDr. Vladimír Krčma
Cihlářská 16
602 00 Brno
       
83. Ing. Petr Chytka - TRANTEX-TRANSA Ing. Petr Chytka, CSc.
Hosov 22
586 01 Jihlava
       
84. Ing. Jaroslav Ficnar 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ing. Jaroslav Ficnar
Rapotín 267
788 13 Vikýřovice
       
85. RNDr. Helena Kristenová - A.G.E.S. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 RNDr. Helena Kristenová
AQUA-GEO-EKO-SERVIS
Divišova 7
772 00 Olomouc
       
86. Ing. Jiřina Svobodová - DEPOS 1 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Jiřina Svobodová
Čs. Armády 30
405 01 Děčín I
       
87. Ing. Ivo Špaček 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Ivo Špaček
Janáčkova 1481
763 61 Napajedla
       
88. SGS Středočeská geologická 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Mgr. Jan Chyba
společnost, s.r.o.
Kostelní 44/1300
170 00 Praha 7
       
89. AQUATEST - Stavební geologie a.s. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Miroslava Šťastná
  Senovážné nám. 7
110 00 Praha 1
       
90. Technické služby města
Ústí n.Labem,s.r.o. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ing. Jindřich Šulc, CSc.
Neštěmická 779/4
400 21 Ústí nad Labem
       
91. Energetické strojírny Brno, a.s. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ing. Václav Vlček
Vídeňská 99
656 44 Brno
       
92. Petr Duchek - CHEMSTAR. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Petr Duchek, CSc.
Krašovská 6
323 00 Plzeň
       
93. Ing. Přibyslava Tichotová - EKOTIP 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Přibyslava Tichotová
Pavlíkova 601
142 00 Praha 4
       
94. EKOM s.r.o. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 RNDr. Karel Minařík, CSc.
Sokolovská 228
190 00 Praha 9
       
95. AQG s.r.o. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 RNDr. Jaromír Polanský
Senovážné náměstí 7
110 00 Praha 1
       
96. Vodní zdroje Chrudim spo l. s r.o. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Blahoslav Tefr
U Vodárny 137
537 01 Chrudim 2
       
97. Zkušební ústav lehkého průmyslu, s.p. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12 Ing. Petr Láznička
Čechova 59
370 65 České Budějovice
       
98. Krajská hygienická stanice 8, 9, 10, 11 MUDr. Libuše Polanská
Středočeského kraje 8, 10 Ing. Jana Chuchvalcová
Dittrichova 17 9 Jiří Kolář, prom.biolog
128 00 Praha 2
       
99. Ing. Dagmar Sirotková 8, 9, 10 Ing. Dagmar Sirotková
Horská 380
261 01 Příbram IV
       
100. Ing. Dagmar Sirotková 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ing. Dagmar Sirotková
Horská 380

 

RNDr. Vlastimila Mikulová, v.r.
ředitelka odboru odpadů

 

 

Vydává Ministerstvo životního prostředí, Vršovická 65, 100 10 Praha 10 - Vršovice, telefon (02) 6712 1111 l Vedoucí redaktor JUDr. Jan Přibyl l Administrace a objednávky: Vydavatelství a nakladatelství Práce, s.r.o., PP 747 Václavské náměstí 17, 112 58 Praha 1, tel. 02/33 37 47 80, fax 809 835 l Roční předplatné Věstník&Zpravodaj MŽP s přílohou EIA 350,-- Kč l Roční předplatné samostatného Věstníku MŽP 300,-- Kč l Sazba: Bohuslav Křeček, polygrafická činnost l Vytiskla tiskárna PB tisk Příbram l Vychází 12 x ročně l Podávání novinových zásilek povoleno Českou poštou, s.p. odštěpným závodem Střední Čechy v Praze č.j. 200/98 - P ze dne 13. 1. 1998 l Hlavní distributor: ALQ plus, s.r.o.                 ISSN 0862-9013